Zaufali nam

Piotr Sudoł,Kierownik Działu PromocjiInstytut Gość Media

Do tej pory używaliśmy kilku różnych systemów w naszej pracy. Jednego systemu do obsługi prenumeraty innego do obsługi kolportażu. To utrudniało i wydłużało naszą pracę. Musieliśmy przenosić dane z raportami pomiędzy systemami i bazami danych. W związku z tym podjęliśmy decyzję o wdrożeniu systemu enova365.

Proces wdrożenia przeszedł bardzo szybko i bardzo sprawnie. Dzięki temu wszystkie informacje mamy w jednym systemie i w jednej bazie danych. Nasi kolporterzy rozrzuceni po całym kraju mają dostęp online do danych swoich kontrahentów, dostęp do zamówionych nakładów i mogą na bieżąco rozliczać sprzedaż prasy.

Joanna Kucz-Gruszka, Kierownik Działu Kadr

Wybierający enova365 kierowaliśmy się dużymi możliwości w zakresie konfiguracji i personalizacji systemu do naszych potrzeb. Zdecydowaliśmy się również na wdrożenie systemu enova365 ze względu na moduły Pulpit Kierownika i Pulpit Pracownika, które pozwoliły obsługę procesów kadrowych w ramach jednego systemu.

Paweł Hańderek,Właściciel Hańderek sp. j.

Wybór systemu enova365 okazał się trafioną decyzją. W dowolnym momencie możemy zwiększyć funkcjonalność systemu, dostosowując go naszych wymagań. Możliwości jakie daje nam system enova365 pozwalając nam planować kolejne projekty związane z jego rozbudową, zaś firma MAR-KOM jest partnerem który jest w stanie zrealizować nasze założenia.

Radosław Odrzywołek, Właściciel

Wybierając system enova365 kierowaliśmy się przede wszystkim dużymi możliwościami w zakresie konfiguracji modułu CRM i dopasowaniem go do potrzeb naszej firmy. Dodatkowym atutem była możliwość rozbudowy systemu o niestandardowe rozwiązania takie jak wysyłka wiadomości SMS bezpośrednio z systemu enova365 oraz integracja z serwisem mailingowym FreshMail. Wdrożenie tych rozwiązań pozwoliło na usprawnienie komunikacji z naszymi Klientami.

Janina Kloc

System enova365 znacznie wspomógł codzienną pracę w Dziale Kadr i Płac oraz Księgowości, poprzez skrócenie czasu pracy, zmniejszenie ryzyka wystąpienia pomyłek oraz automatyzację procesów.Efekty wdrożenia spełniły nasze wymagania.

Bartosz Michalski

Dzięki odpowiedniej konfiguracji programu poprzez stworzenie relacji między dokumentami, zaawansowanym raportom i zestawieniom oraz automatyzacji działań, mamy możliwość pełnej kontroli nad procesem sprzedaży i kontaktami z Klientami. Po 2 latach pracy z programem jesteśmy przekonani, że enova jest to idealne oprogramowanie dla naszej firm. Jest nowoczesne, elastyczne, intuicyjne w obsłudze, i co najważniejsze, idealnie dopasowuje się do naszych potrzeb.

Sławomir Klisiewicz

Oprogramowanie enova365 okazało się niezbędnym elementem w codziennej działalności naszej firmy. Dzięki łatwości w obsłudze, funkcjonalności programu, integracji modułów oraz aktualizacji z obowiązującymi przepisami oprogramowanie znacznie usprawniło naszą pracę.