Usługi Informatyczne


Strona główna / Usługi Informatyczne

Kompleksowe usługi IT dla wielu branż i sektorów

Firma MAR-KOM współpracuje z przedsiębiorstwami o rozmaitym profilu działalności. W wielu przypadkach współpraca opiera się na sprzedaży, a następnie wdrożeniu innowacyjnego oprogramowania enova365, ale oprócz tego świadczymy szereg usług informatycznych innego typu.

Oferujemy m.in. kompleksową obsługę informatyczną firm i instytucji oraz wdrażanie rozwiązań wpływających na bezpieczeństwo przechowywania danych, co w świetle obowiązującej ustawy o RODO ma ogromne znaczenie. Pomagamy rozmaitym firmom właściwie i zgodnie z przepisami prawa zarządzać majątkiem informatycznym, dobieramy optymalne rozwiązania IT, dostosowane do konkretnych wymagań biznesowych. Rozwiązania te mają wspierać prowadzenie działalności i ułatwiać osiąganie krótko- i długoterminowych celów biznesowych. Na wydajność przedsiębiorstwa i szybkość przepływu informacji wpływa wiele czynników, ale jednym z najistotniejszych jest dziś właściwie utrzymana i dostosowana do potrzeb danej firmy infrastruktura informatyczna. Kluczem do sukcesu jest zatem odpowiedni dobór komponentów oraz współpraca z wysoce wyspecjalizowanymi specjalistami i dostawcami usług IT.

Usługi IT na najwyższym poziomie

Świadczymy usługi informatyczne na wysokim poziomie, gwarantujemy ich ciągłość oraz bezpieczeństwo informacji przechowywanych w formie elektronicznej. Nasz zespół tworzą specjaliści z dużym doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami, którzy mieli okazję współpracować zarówno z małymi, średnimi, jak i dużymi przedsiębiorstwami. Na rynku usług informatycznych działamy od wielu lat, znamy i rozumiemy potrzeby naszych klientów. Wielokrotnie podejmujemy się zadań, których inni informatycy podjąć się nie chcą, uznając je za niemożliwe do wykonania. Doradzamy klientom wybór konkretnych, optymalnych w danym przypadku rozwiązań. Nasi klienci mogą liczyć na wsparcie techniczne w każdej sytuacji.

i1

Rozwiązania dla konkretnego biznesu

Dopasowane dla Twojej firmy
i2

Wsparcie i konsultacje

Doradzamy najlepsze rozwiązania
i3

Bezpieczeństwo Informatyczne

Wdrażamy rozwiązania zgodne z RODO
i4

Najwyższy poziom usług IT

Jesteśmy rzetelnym partnerem

Kompleksowa obsługa informatyczna - Bielsko, Śląsk


Kompleksowa obsługa informatyczna firm

Obsługą informatyczną mogą zostać objęte firmy z terenu całej Polski. Wiele zadań wykonujemy zdalnie, co pozwala obniżyć koszty i oszczędzić czas naszych klientów. Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę – taką, która jest dostosowana do istniejącej infrastruktury informatycznej oraz potrzeb i wymagań pracowników danej firmy. Obsługujemy również te przedsiębiorstwa i instytucje, w których zachodzi potrzeba tworzenia infrastruktury informatycznej od podstaw, a zatem projektowania całkowicie nowych rozwiązań.

Szeroki zakres świadczonych usług IT

Zakres świadczonych przez nas usług jest bardzo szeroki. Zajmujemy się m.in. tworzeniem i modernizacją sieci i systemów informatycznych, wdrażamy oprogramowania i przeprowadzamy szkolenia, pomagamy w doborze sprzętu komputerowego, sieciowego czy biurowego, naprawiamy i serwisujemy różnego typu urządzenia. Gwarantujemy szybki czas reakcji na zgłoszone awarie. Klienci, którzy decydują się na skorzystanie z naszych usług, mogą zająć się rozwijaniem działalności bez obaw o prawidłowe utrzymanie i obsługę infrastruktury informatycznej w ich firmie. My przejmiemy nadzór nad szerokiej gamy systemami informatycznymi i zadbamy o bezpieczeństwo przechowywanych danych, zaś firmy, którym świadczymy usługi IT, zajmą się pomnażaniem zysków.