enova365 to najnowszej generacji oprogramowanie ERP wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem. System składa się ze zintegrowanych ze sobą i wykorzystujących wspólną bazę danych modułów, z których każdy odpowiada za określony obszar działalności firmy. Dzięki swojej budowie jest przyjazny w obsłudze oraz daje możliwość łatwej integracji z innymi rozwiązaniami – dedykowany dla enova365 lub produktami innych producentów. System enova365 to w 100% polski produkt, który został stworzony na bazie kilkunastoletniego doświadczenia specjalistów w zakresie tworzenia oprogramowania do zarządzania firmą.

Wybierając enova365 kompletujesz moduły, z których każdy wspiera określone obszar działania przedsiębiorstwa oraz dostosowujesz system do wielkości firmy, mobilności pracowników i ich preferencji użytkowania. W każdej chwili możesz przejść na wyższą wersję i zmienić model dostępu. Dzięki temu system będzie rozwijał się wraz z Twoją firmą.

System enova365 dostępny jest w trzech wersjach funkcjonalnych: srebrnej, złotej i platynowej. Taki model pozwala nie tylko łączyć moduły w różnych wariantach, ale też rozwijać system wraz z rosnącymi potrzebami firmy. Przejście między wersjami systemu odbywa się na zasadzie dodania funkcjonalności z wyższego wariantu poprzez modyfikację licencji. Dzieki temu system może rozwijać się wraz z firmą, bez konieczności reorganizacji, wymiany i konwersji baz czy migracji danych. enova365 wnosi więc do firmy potencjał rozwojowy – dbając, by system dostosowywał się do skali biznesu, a nie firma do systemu.

System ERP dla firm

JEDEN SYSTEM – WIELE MOŻLIWOŚCI


Z enova365 masz wszystkie funkcje zawsze pod ręką, a te potrzebne w przyszłości, na wyciągnięcie ręki. Przed wdrożeniem kompletujesz moduły z obszaru Handlu, CRM, Kadr Płac, Księgowości. Moduły współdziałają ze sobą, korzystając z jednej bazy danych, co gwarantuje dowolny dostęp do funkcji systemu, także z wielu urządzeń (komputera stacjonarnego, laptopa, tabletu, smartfonu). Program sam dobierze odpowiedni interfejs (okienkowy, przeglądarkowy, dotykowy, komórkowy). Dzięki temu łatwo dopasujesz system do stylów pracy w firmie.


ZGODNOŚĆ Z PRZEPISAMI PRAWA


enova365 jest na bieżąco aktualizowana zgodnie ze zmianami w przepisach prawa. Aplikacja spełnia wymagania ustawodawstwa w zakresie handlu, księgowości i kadr płac. Duże, zagraniczne systemy informatyczne często mają trudności w odwzorowaniu polskiej specyfiki ustawodawstwa i nie nadążają za zmianami w przepisach.


PRODUCENT


Strategia producenta systemu enova opiera się na wzorze: 1x3x2 – jedna rodzina produktów, trzy wersje (srebrna, złota i platynowa) oraz dwa modele dostępu (lokalnie i w chmurze). Dzięki takiemu rozwiązaniu, możliwe jest wprowadzanie nowych funkcjonalności jednocześnie w obu wersjach aplikacji. Firma Soneta Sp. z o.o. stawia sobie za cel utrzymywać się w czołówce rozwiązań technologicznych. Dlatego już dziś projektuje rozwiązania, które będą powszechne w nadchodzących latach. Do tej pory system enova365 funkcjonuje u ok. 7 tyś. firm i instytucji.


Obszary enova365

Wdrożenie systemu

Wykorzystując długoletnie doświadczenie zdobyte przy realizacji projektów IT, naszym Klientom ofertujemy kompleksowe usługi związane z przygotowaniem i przeprowadzniem wdrożenia systemów informatycznych. Nasi wdrożeniowcy służą pomocą nie tylko w kwestiach technologicznych ale również w kwestiach zarządzania procesami biznesowymi. Wypracowana na przełomie lat metodyka wdrożeniowa pozwala nam na realicję projektów wdrożeniowch zgodnie z obecnie przyjętymi standardami, ale również zapewnia, że każde rozpoczęte wdrożenie zakończy sie całkowitym sukcesem.

Naszym Klientom oferujemy pełny zakres usług wdrożeniowych, w skład których wchodzą:

 • Analiza przedwdrożeniowa, mająca na celu określenie wymagań Klienta,
 • Projekt wdrożenia, zawierający wszelkie wytyczne dostarczone przez Klienta oraz rozwiązania zaproponowane przez naszych konsultantów,
 • Instalacja i wstępna konfiguracja systemu,
 • Migracja danych,
 • Szkolenie użytkowników,
 • Dostosowanie i adaptacja systemu do wymagań zawartych w projekcie wdrożenia,
 • Przygotowanie rozwiązań rozszerzających standardową funkcjonalność systemu,
 • Integracja systemu z aplikacjami zewnętrznymi,
 • Szkolenie zaawansowane oraz administracyjne,
 • Przygotowanie dokumentacji powdrożeniowej.

Właściwe zaplanowanie i przeprowadzone wdrożenie pozwala osiągnąć konkretne korzyści w postaci oszczędności czasu oraz kosztów przeprowadzenia projektu wdrożeniowego. Zapraszamy do zapoznania się z referencjami udzielonymi naszej firmie, które potwierdzają jakość oferowanych przez nas usług.


Szkolenie enova365

W naszej ofercie szkoleniowej udostępniamy szkolenia z zakresu obsługi systemów do zarządzania enova365 Wszystkie szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów, posiadających niezbędne doświadczenie. Głównym celem prowadzonych szkoleń jest przekazanie praktycznej wiedzy z zakresu obsługi systemów finansowo-księgowych w zakresie m.in. procesów sprzedaży, księgowości, gospodarki magazynowej, kadr i płac oraz modułów wspierających utrzymanie relacji z klientami.

Cel szkoleń

Głównym celem prowadzonych szkoleń jest przekazanie praktycznej wiedzy z zakresu obsługi systemów finansowo-księgowych w zakresie m.in. procesów sprzedaży, księgowości, gospodarki magazynowej, kadr i płac oraz modułów wspierających utrzymanie relacji z kontrahentami.

Szkolenia realizowane są na dwóch poziomach:

 • podstawowym, skierowanym dla początkujących użytkowników rozpoczynających pracę z systemem,
 • zaawansowanym, dedykowanych użytkowników pracujących na codzień z system i chcących rozszerzyć swoje umiejętności.

Dla kogo

Szkolenia kierowane są do osób zainteresowanych nabyciem/podwyższeniem kwalifikacji w zakresie obsługi systemu enova . Oprócz szkoleń z zakresu systemów do zarządzania, oferujemy również szkolenia z zakresu zastosowania pakietu Microsoft Office w biznesie. Na szkoleniach tych prezentowane są zaawansowane możliiwości pakietu Office oraz jego praktycznego wykorzystania w codziennej pracy. Wszystkie szkolenia realizowane są w siedzibie naszej firmy, w specjalnie przygotowanej do tego sali szkoleniowej. Przekłada się to na efektywność oraz najwyższą jakość prowadzonych zajęć.

Szkolenia zamknięte

Szkolenia zamknięte przygotowywane są dla grupy pracowników danej firmy. Tematyka szkoleń prowadzonych w takiej formie dopasowana jest do wymagań firmy i bazuje na analizie wymagań szkoleniowych. Na podstawie takiej analizy przygotowywany jest konspekt szkoleń, który następnie przedstawiany jest Klientowi do akceptacji.